Meist

GuudGeim Spordilaager

GuudGeim Spordilaager on lastelaager(6-11 aastastele), mille eesmärk on panna Saaremaa lapsi veel rohkem armastama sporti ja liikumist. Kõik laagrid toimuvad Saaremaal. Laagrid on kahe-kolme päevased ja päevad on täis lõbusaid mänge ning erinevaid tegevusi. Aasta jooksul on plaanis korraldada vähemalt kaheksa erinevat lastelaagrit. Igas laagris tutvustame ja proovime erinevaid spordialasi, lisaks on igas laagris vastavalt spordialale tippsportlane, kes juhendab ja on eeskujuks meie lastele. Muidugi ei puudu laagrist üllatused ja kingitused.

Maarek

Maarek on GuudGeim Spordilaagri süda. Maarekil on palju ägedaid ideid ja hiiglaslik tahtmine neid kõiki ka ellu viia! Kuidas ühte vinget lastelaagrit kokku panna, teab Maarek väga hästi – ta on neid juba aastaid korraldanud ja tagasiside nii lastelt kui vanematelt on olnud ainult positiivne! Olgu laager lumes või liivas, lapsed on alati turvaliselt hoitud, sest Maarek mõtleb kõige peale ja on alati valmistunud mis tahes olukorraks! Maarek on juba praegu paljude Saaremaa laste lemmiktreener ja GuudGeimi laagritega kavatseb ta veel rohkemate laste südametesse pugeda.

Liina

Liina on GuudGeim Spordilaagri organiseerija ja kõik vahvad ideed mis Maarekil tulevad, korraldab ta kohe ära. Liina on ülimalt äge kahe lapse ema, kellel jätkub lisaks energiat ka kõikide teiste laste jaoks ja temaga suheldes/tegutsedes ei ole lastel kunagi igav. Väga lõbus ja abivalmis. Ta on viinud läbi laagreid juba omajagu ning kui vaja, on ta laagris kõikidele lastele kasvõi “ema” eest ja hoolitseb, et neil oleks kõik hästi. Võite alati kindel olla, et teie laps on hoitud ja armastatud!